Čecho_slovák

Co vidíte na kolenou ženy?

Nejlepší odpověď
Drap

Na kolenou jasně vidím, že její kolenní klouby nejsou v nejlepším stavu.

Další odpovědi
Viktorie II.

Zajímavý úkaz. Já vidím ne levém koleně výraznou tvář, na pravém něco jako embryo.

Kelt

Není důležité, co je na jedné noze a co na druhé. Nejdůležitější je něco mezi.

Čecho_slovák

Drape, a ty fugy mezi kameny jsou OK! Vy nemáte asi bujnou fantazii. Jo, stářím ji člověk ztrácí.