starasst

Co vás nejvíce dokáže uklidnit, když jste ve stresu?

Nejlepší odpověď
da ny

Léta se úspěšně chovám tak, abych ve stresu nebyla.
To zvládne každý přiměřeně psychicky vyspělý jedinec, pokud chce.
V napjatější situaci a jeden z dobíječů energie je pro mne spánek a hudba. Čím tvrdší, tím lépe , „vykopávky“ a klasika.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_euDhMDDRq4
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=P9uvpr_gm64
Písničky z dětství (ZDF a ARD) 😉:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qBdFA6sI6-8
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hyZ1YAHe­ec0

Další odpovědi
Kajoch

Milovaná osoba a nebo oddané zvířátko.

zeeue

marihuana

elkon

Nevím, co je stres. Nejlepší recept je být nad věcí. Řešit věci s nadhledem, ne se ze všeho podělat. Každá situace má řešení.

Rocker

Naše psí holky😍

plebs

Přečtu si slibotechnu před volbama jak sníží státní dluh

moncart

Když to jde, tancuji, cítím se po tom vždy uvolněně.
Když tanec nepřipadá v úvahu – jsem třeba mezi lidma, tak se bavím s člověkem, kterého znám, případně se zakecam s někým novým. To mě přivede na jiné myšlenky.

Savier

Něco pořádně roztřískat 😉

GM

Matýsek s Čičinem, mí dva kocouři.

Tomáš Ježek

střelba

zjentek

Dobře položená otázka. Už jdu na to…

aliendrone

S ohledem na rychlost účinku je to nečekaný tvrdý hák (fuk jestli levý nebo pravý) s následným KO. Asi jako u všech. Myslím. ;) :D :D

led

Otvorím si túto stránku.

Niektoré príspevky sú naozaj zaujímavé a podnetné, ale mnoho je tu takých, že pri ich čítaní sa, pri predstave vidiny bájneho MUDr.Chocholouška, sa zo stresu dostávam veľmi rýchlo.

paul1

Nějaké zábava na internetu: Mládek, Izer atd.

Karinca

Každý človek má svoju hlavu pochodovej mysle, kedy áno sú dni kedy sme v strese neustálom zhone a podobne veci. Ale samozrejme je tu vždy niečo čo ťa ukludni a ty si z odpovieš :Môj stres je mojou negativitou ale každý stres aj podobne pojmy sa dajú ovládnuť, takže keď začína môj deň stresom nedavam to zo seba negatívnym správaním na vonkajší povrch, nie viem ze stres bud mam alebo príde no môj deň mam časovú výuku ako sa hovorí a môj stres ukludnim opodstatneným že sice má to stresuje ale nie na toľko ab ymi to pokazilo nejaký čas dňa alebo viacero dni. Lebo človek ktorý je častejšie v strese nemá všetko určite pod palcom

Michálek1245

Za mě je to třeba malířské plátno na kterém si pomocí určitých prvků arteterapie a pak následně volné tvorby a asociacích kreslím obrazy. :) Je to vlastně jenom o tom, aby se člověk tak nějak vyklidnil, ztišil, ale zároveň si v hlavě vyjasnil, z čeho je ve stresu. Je to taková uvědomělá práce se sebou samým. :)

12(5+7)lungo

Neurol