barunka4202

Co vás nejvíc ,,nakopne"?

Co váš nejvíc nabudí, když jste naštvaní, smutní nebo nemáte náladu. :)
Doplňuji:
Něco reálného, to, co vás třeba nejvíce potěší. Výhra ve sportce sice je reálná, ale nevím, jestli vždy, když někdo nemá náladu, zrovna vyhraje…

Nejlepší odpověď
magorvkleci

nezávazný sex

Další odpovědi
dudu

Kdysi to byl sex po ránu, nyní zcela jednoznačně můj kardiostimulátor.

Damiana

Pusa, pohlazení (nebo textovka – když je daleko) od mého milovaného muže.
A jinak… Muzika. Teď aktuálně asi nejvíc Stromae. A tanec.

anonym

Výhra jackpotu ve Sportce

Lamalam

Podle kategorie soudím, že se ptáš na hudbu. V tom případě je to Jimi Hedrix.
Doplňuji:
Pochopitelně Hendrix.

Sarrow

Samozřejmě že přátelé…

Z hudby třeba tenhle legendární kousek :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0JSXCfGWjqA

Luciet

Stará dobrá ,,Highway to hell" od AC/DC 😁 🙂

marci1

Humor, smích, procházka v lese, komedie „Jak dostat tatínka do polepšovny“, koupě nové orchideje apod. 🙂

gaja

třeba z hudby Red hoti, Hooverphonic, Depešáci… jinak třeba východ slunce a zpěv ptáků:)

LysoňXXX

Gól Petra Koloucha ve včerejším zápase HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE STEEL v čase 59:14 na 0:1 pro Vítky a srovnání série na 1:1 :)

anonym

mě nakopne dobrá muzika,když jsem naštvanej,tak hezký slova od srdce,
pak výlet do neznáma,to bejvá super a pak posezení s bandou kamarádů

Kelt

Asi manželka, když je doma a vidím ji, tak vím, že budu mít špatný den
a když není doma, tak radost z toho, že si mohu užívat.
Ale v podstatě nezáleží, co vás nakopne, ale zda chcete být, aby vás něco nakoplo. Například stejná hudba vás může jednou nakopnout, inspirovat, jindy vám zkazí celý den.