Co vám říkají:kristus­ky,pionýrky,po­horky,vietnam­ky?

Doplňuji:
A pamatujete si cenu pohorek? Já ano.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Kristusky-sandály ,Pionýrky-kotníkové boty ,Pohorky-boty pro turistiku ,Větnamky-žabky.
Boty za totáču.

Další odpovědi
tom004

Popsaný jsou všechny,ale pohorky byli v té době,pohodlný,ne­promokavý,pros­tě perfetní boty do nepohody,a nejen při turistice.
Doplňuji:
Budu hádat,asi 130,–Kč.

ten který je

Pohorky byly super.Ještě si pamatuji také tzv.důchodky – černé kotníkové boty na zimu vyrobené z filce se zapínáním na zip.:-)
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/111­80/nadap131153235­640237.jpg

Pecudka

Obuv mého mládí,vietnamky byly za 15 kč

hanulka11

když sis je nechal ušít na míru dal jsi 500 až 800kč při platech co bývaly 1200 –1500kč to byla darda, ale vydržely ......

anonym

Cena pohorek byla 420 Kčs!