martin14

Co udělat pro holku k narozeninám?

Kamarádka bude mít narozeniny a říkala že nechce žádný dárek že to nemá ráda, ale příjde mi to trochu blbý, našlo by se nějaké alternativní řešení, co bych pro ni mohl udělat?

Nejlepší odpověď
klob1

Něco vytvoř.Nebo něco užitečného jako záleží kolik jí je,jako jestli už má domácnost,tak třeba mouky se hodí cukry,prostě praktické..ale asi tak daleko není,takže třeba kominíčka pro štěstí nebo prasátko.kočič­ku.takové maličké.Je fakt,že někdy nežli dostat hloupost,je lépe nic.Co je malé je milé.Nebo jí pošli nějak krásně psaný dopis,tak,aby hledala,kdo jí to vlastně napsal.Aby musela přijít,že jsi to právě ty.něco příjemného jí napiš a můžeš přidat i foto,nějaké legrační…

Další odpovědi
Lovecrossed

Hezký výlet, pozvat do kina, vzít na nějakou kulturní akci která ji zajímá, vzít do divadla…

marci1

Zkus jí třeba napsat nějakou báseň ( to je přece super dárek a jen pro ni ) a kup květiny. 🙂