Baruš-lolli

CO to znamená?!?!

Co to má znamenat? CO si o tom mám myslet?

Líbí se mi jeden kluk. Když se na něj kouknu občas ho přistihnu, že kouká i on na mě. Když se na sebe podíváme a naše pohledy se setkají, oba stydlivě sklopíme hlavu a usmějeme se. Ale když jsem mu to dnes chtěla říct… Šla jsem k nim před vchod a zazvonila. Když jsem řekla, jestli bych mohla mluvit s ------ , řekl, že samozřejmě. A tak jsem mu řekla, ať sejde dolů. Ale řekl, že ne. Když jsem řekla-no ták, je to důležité, znovu opáčil ne… Co si o tom mám myslet? :/

Nejlepší odpověď
bolak

Stydí se.

Další odpovědi
anonym

Sice máme emancipaci, ale co je moc, to je moc! Neměl by ti pod oknem stát on?

krispin

…že dělá Zagorku. Udělej to stejně a buď přijde sám nebo nepřijde

hanulka11

Nemá zájem kašli na něj – ty se stále vnucuješ .