Co to za sebou vypouští dopravní letadla za čáru?

Odpovědi
dubraro

Kondenzovaná vodní pára.
Ano, jsou v tom také výfukové plyny, ale ty bílé čáry jsou skutečně vodní pára.

Kryšpín

Pára, ale daleko více emisí, na př. jedna cesta Praha Stokholm pro jednoho člobrďáka je počítáno asi 700 kg emisí, kdežto pokud by jel vlakem tak 80. Letecká a námořní doprava je jednou z největších výrobců skleníkových plynů

Kepler

Trochu upřesním: jsou to krystalky zmrzlé vodní páry. Vodní pára samotná není vidět. I to, co jde vidět nad hrncem, jsou jemné kapičky zkondenzované vody.

Edison

Keplere, chceš tvrdit, že to co je vidět nad hrncem jsou taky zmrzlé kapičky vodní páry? Asi nechceš, viď. Je to opravdu prostý kondenzát, ne nevihnutelně mrznoucí…

Ale pro Any: Určitě je to chemtrails!!!