icurusL

Co to je za zvláštní druh jakési vosy?

Dobrý den,

zahlédl jsem jsem podivuhodný stvoření kdesi v parku. Vypadalo to jakoby vosa měla styk s mravencem. Představte si obyčejnou vosu, akorát s tím rozdílem že místo klasického zadečku má zadeček prodloužený (jako tyč) a na konci té „tyče“ má onen zadeček jako vosa, akorát zmenšený.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Tak to jsi pravděpodobně narazil na nějakou kutilku. Jsem ráda, že pozoruješ, co je kolem tebe.

Další odpovědi
jsemjá

Pokud byla oranžová, mohla to být africká, jedovatá vosa, už jsem tady některé, nebo aspoň velice podobné, zpozoroval.