arygnoc

co to je „rasta čapka“ a „Šepse“?

no jo, se omlouvám, nevím.
Doplňuji:
Aha, no jo, když ja superstar nekoukám, je to zabitý čas sledovaním stupidity (to je můj názor, nikomu neupírám jeho volbu zájmů).

Díky za info, zase jsem moudřejší.

Nejlepší odpověď
Kroupič

rastačapka je čepice na hlavu v barvě jamajských barev (červená zelaná žlutá) a Čeps je účastník Superstát vyznávající tento styl.

Další odpovědi
dědapetr

RASTA čepice:
http://www.go­ogle.cz/search?q=RAS­TA+čepice,&hl=cs&sa­=G&rlz=1G1GGLQ_CSCZ291&p­rmd=ivnsr&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&ei=lyrzTZvjHtHsOZ­DunbIH&ved=0CDc­QsAQ&biw=1024&b