battery

co to je „plná hra“

Můžete mi, prosím, osvětlit termín „plná hra“? Jsem slušně počítačově gramotný, ale hry nehraji, takže mi základní pojmy z hráčské terminologie dělají problémy. Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za vysvětlení.

Odpovědi
blesk26

Hry se většinou dají stáhnout (legálně od výrobců) jako demoverze, což je osekaná verze hry (například jsou tam jen první dva levely, nebo něco podobného), aby si měl hráč možnost hru prohlédnout, okusit a zalíbit a následně si zakoupil plnou verzi hry, kde už je příběh kompletní.

anonym

takže plná hra znamená neosekaná verze hry. Hra se všim všudy co má mít..