Avatar uživatele
michala432

Co stáhnout do počítače,aby mi fungoval zvuk při spuštěném filmu na PC,nemám reproduktory.

Co stáhnout do pc,aby fungoval zvuk v počítači.

Zajímavá 0 před 176 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Bez reproduktorů nemůžeš poslouchat zvuk. Maximálně tak použít sluchátka, pokud je máš kam připojit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud počítač na sobě nemá reproduktory, budete potřebovat externí reproduktory nebo sluchátka, aby jste mohl slyšet zvuk. Pakliže počítač nemá nainstalováno zvukové ovladače, budete je muset nainstalovat.

  1. Nejprve zjistěte model a značku svého počítače nebo zvukové karty
  2. Navštívit webové stránky výrobce svého počítače nebo zvukové karty
  3. Najděte sekci podpory / ovladače
  4. Zadejte model svého počítače nebo zvukové karty do vyhledávacího pole
  5. Najděte nejnovější zvukový ovladač pro váš operační systém
  6. Stáhněte a nainstalujte nejnovější zvukový ovladač.

Pokud stále neslyšíte zvuk, jste možná narazili na problém se softwarem třetích stran. Vyzkoušejte jiný program na přehrávání filmů (např. VLC Media Player) nebo zkontrolujte nastavení zvuku v operačním systému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Při chybějících reproduktorech Ti žádná aplikace nepomůže. Zvukovku tam s největší pravděpodobností máš (ale ověř si to) a pak potřebuješ buď ty reproduktory, nebo sluchátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mě tohle taky štve. Jako monitor používám luxusní televizor a ne a ne do něj zvuk z PC dostat. Prakticky jsou mně repro v TV u PC úplně k ničemu! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

zjenek: A jak to máš připojené? Přes HDMI to obvykle funguje i se zvukem, jen je třeba počítači říct, aby zvuk přesmroval také do HDMI. Pokud máš VGA (Canon D-SUB) nebo DVI tak pak jedině audio kablíkem, pokud má TV vstup.

Avatar uživatele
Mikrovlnka

A zkoušel jsi stáhnout sluchátka když ti reprodukotry nešly?

Avatar uživatele
zjentek

Mikrovlnka teď nevím jestli stáhnout z uší, nebo z netu 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Nový příspěvek