Kroupič

Co si přejete k Vánocům? (rodiče 50 a 54 roků) :D

Pokud možno něco pěkného né kosmetiku, flašky, wellnes pobyty či jiné věci. Nějaké neoriginální nápady?

Nejlepší odpověď
mosoj

To je individuální. Vyšel bych z toho co mají rádi .

Kurec . Ty budeš v 50 letech senior ? No jak to vypadá tak asi jo.
Zdraví tě 68 letý možná už senior. Ujišťuji tě, že mám tolik zájmů že se ti to ani nezdá.

Další odpovědi
HonzikPernik

plato vajec a můžou si je vystavit na poličku (popř. s papírkem darováno pro mojí maminku / mého tatínka od Kroupič(e))

redy

Moje babčina vloni dostala tandemovej seskok a byla doslova unešena 😁

Jenže ne kvánocům ale k naroskám.Voni ty babčiný jsou dost akční, takže žádný pantofle ani šátky sou to ještě super holky :))))

Hamon

Musí to být neoriginální a přitom nechceš nic tuctového… Těžko poradit. Možná zkusit vyhledávání.

kurec

fotky nebo budík :DD to senioři ocení :DD

marci1

Třeba „retro sluchátko“ : http://eshop.do­brydarek.cz/dar­ky-pro-muze/603-hands-free-retro-sluchatko.html