pukula

Co si obléct na párty, tak aby to bylo i sexy? (odpovídat spíš kluci)

Půjdu na oslavu narozenin a budou tam i hezcí kluci a je nám všem přes 15, takže klid a já nevím, co si obléct, aby to bylo sexy, ale i vhodné na tu oslavu… Poradte cokoliv, kámošky mi kdyžtak něco půjčí… Děkuji
Doplňuji:
Oslava je vevnitř, ve celké místosti i kvůli diskotéce a budou se hrát i různé hry… říkaly kamarádky, co to pořádají…

Nejlepší odpověď
badisko

Predne by bylo fajn se naucit pouzivat zdejsi vyhledavac …:D
Co si oblect na party >>> http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20si%20o­blect%20na%20par­ty
Znam holky ktere.. by byly sexy i v pytli od brambor a naopak slecny ktere se snazi byt sexy a vubec jim to nejde .. spis pak vypadaji jako blbky navic nepises jaky jsi typ ..podle tve otazky se to neda poznat …:D

Další odpovědi
Lenka H.

Sice nejsem kluk ;) Ale podle postavy – top/tílko, úzké džíny, kozačky na podpatku… Takový univerzální model.

Nepíšeš kde to bude a podobně… pokud to má být trochu společenštější akce, tak spíš sukně, lesklejší silonky, lodičky na jehle – na jak vysoký si troufneš ;).

Základ je, aby ses v tom cítila dobře ty – pak budeš vypadat sexy v ledasčem; naopak sebeluxusnější hadříky, pokud se necítíš dobře, z tebe navenek dračici neudělají.

Reezo

Být sexy může být i holka v teplákách a tílku. Otázka je jak se umí prodat a jak vůbec umí vystupovat ve společnosti. Otázka je také co se bude dít na té oslavě, ale je jasné, že kluci budou myslet spíš na sex, než nato jak vypadáš, nebo co máš v hlavě.

Bercou

Něco na způsob tohodle http://cdn01.cdn­.justjared.com/wp-content/upload­s/headlines/2009/06/­sacha-baron-cohen-bruno-the-bull.jpg

Krakis

Pokud budete hrát flašku (svlíkací nebo na úkoly) tak je nejlepší (pro kluky) vzít si pouze lehké šaty na ostro – víc nic. 🙂

KatKa Suky

No…
Asi oblečení a kůži…
Jdi tam v čem se cítiš pohodlně at kluci vedí do čeho jdou..:D
ps:Snad nechceš dopadnout tak že budeš mít kluka jen kvůli tomu že chodíš s výstřihem až na pupík…

Reezo

Lenka H. : Skvělej typ lenko, akorát pro to, aby někdo znásilnil takovou malou holku, která si hraje na dospělou 🙂 osobně si myslím, že to co jsi popsala, tak je trošku popis lehčí dívčiny a navíc to může lákat úchyli atd… Ale každý má svůj život, nechť se rozhodne každý sám 🙂

redy

pukula, záleží na tom včem tě máti pustí
boty na jehlách jak píše Lenka, to by asi neprošlo:)