pukula

Co si mám obléct na párty???

Je to oslava uvnitř, bez rodičů, s klukama, je nám víc než 15 a bude se i tancovat, nechci vypadat jak šedá myš, ale ani jako děka… Má to být mega párty, ale bude nás tam asi 20, je to i s přenocováním… :D Můj šatník je celkem obsáhlý, ale nevím, co by se hodilo a taky rochu sexy, bude tam kluk co se mi líbí, jo a oslava nemá žádné téma..... Moc prosím o radu.. Díky

Nejlepší odpověď
Awe

Důležité je spodní prádlo zbytek je vedlejší…Stejně to na sobě nebudeš mít dlouho

ddup

Vem si dupačky pro dospělý, tim 100% zaujmeš 😉
http://dospelac­kedupacky.cz