slad08

Co si myslíte o ztraceném letadle boeing 777– let MH370?

Myslíte, že mělo nehodu a zřítilo se do moře nebo ho někdo unesl?
Doplňuji:
Žádná oficiální verze zatím není, nenašly se žádné trosky (nepotrvdilo se), zatím jsou to samé hypotézy.
Mohlo být i uneseno, aniž by někdo chtěl požadavky, podle různých teorií má s tím co dočinění CIA :)
Zaráží mě to, že je zde řada „prvků“, které by logicky vylučovaly nehodu na palubě letadla.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

Bylo uneseno

A poté se zřítilo do moře. .-(((

Další odpovědi
led

Zřítilo se do moře

Podľa dočasnej oficiálnej správy sa lietadlo zrútilo do mora.
Ale pokiaľ sa nenájdu dôkazy o jeho havárii, bude patriť medzi tých 90 nezvestných lietadiel od začiatku éry civilného dopravného lietania.
Predpokladaný únos – v čí prospech? ako to, že sa ešte nik neprihlásil s požiadavkami?
Doplňuji:
oficiálna správa:
„Malajsijský premiér: Boeing 777 se zřítil západně od Perthu do moře“
„Vyšetřovatelé došli k tomu, že letadlo letělo jižním koridorem a jeho poslední známá pozice byla uprostřed Indického oceánu, západně od australského města Perth. Je to odlehlá lokalita, daleko od možných přistávacích ploch. Proto vás musím s hlubokým smutkem a lítostí informovat, že podle nových dat let MH370 skončil na jihu Indického oceánu,“ oznámil malajsijský premiér. Zároveň v této souvislosti potvrdil předchozí obavy, že pád stroje nikdo nepřežil."
Ak premier nejakého štátu dá takéto vyhlásenie, je to brané ako oficiálne…
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/267269-malajsijsky-premier-boeing-777-se-zritil-zapadne-od-perthu-do-more/

ArsandBar

Zřítilo se do moře

mandat

Zřítilo se do moře

Cestují prožívají Ztraceni.

Poklička

Zřítilo se do moře

led

Zaujímavá teoria:
„Nyní oficiálně prohlašuji, že Barack Obama je mrtev. Je toto prohlášení pravdivé? Ne není. Protože neexistují žádné důkazy, které by ho potvrdily. Myslím, že tak podobně je to i se zmizelým letadlem. Oficiálně si každý může prohlašovat co chce, ale ovšem nebude to pravdívé do té doby dokud to nebude podloženo věrohodnými důkazy.“
Pisateľ si neuvedomuje, že je rozdiel medzi oficiálnym vyjadrením predstaviteľa nejakej inštitúcie a vyjadrením bežného obyčajného človeka.
Oficiálne vyjadrenie predstaviteľa štátu nemusí znamenať jeho vlastný súhlas, jeho presvedčenie, ale predstavuje vyjadrenie v mene štátu, štátnej moci. (vyhlásenie prezidenta, rozhodnutie súdu,…)
Vyjadrenie obyčajného občana je vyjadrenie jedného človeka, aj keď by hovoril mienku celého národa. Musel by byť poverený hovoriť za národ, ale to by už hovoril oficiálne v mene národa a nie vo svojom mene.
K lietadlu:
ak by ste si pozorne prečítali aspoň časť vyhlásenia malajzského premiéra, všimli by ste si, že sa odvoláva na informácie z pátracích organizácií.
V mojom texte sa odvolávam na vyhlásenie toto premiérovo vyhlásenie, ale tvrdím
„Ale pokiaľ sa nenájdu dôkazy o jeho havárii, bude patriť medzi tých 90 nezvestných lietadiel od začiatku éry civilného dopravného lietania.“
Vy ste nám dali len dve možnosti na odpoveď, čo je vážna chyba, nedali ste možnosť vyjadriť aj inú teóriu:
Čo keď spadlo na zem?
Čo keď prekonalo rýchlosť potrebnú na štart do vesmíru a odletelo kolonizovať Mesiac?
Čo keď ho nik neuniesol, ale cestujúci aj s posádkou len sa rozhodli založiť nový svet, novú civilizáciu?

kablik

další dětinská teorie…

Lamalam

Dej sem nějaký autoritativní odkaz na teorii o CIA. To mě dost zajímá.

led

nech sa páči. Najviac teórii o CIA nájdete na ich stránke:
https://www.ci­a.gov/index.html

MK44

Je úplně jedno, co si o tom já myslím. Mám jen ty informace, které jsou dostupné z našich sdělovacích prostředků. Do doby, než se podaří najít černou schránku nebo nějaké prokazatelné stopy, musíme čekat, zda a jaké informace se dostanou na veřejnost.