Avatar uživatele
dust8

Co si myslíte o ochranné plachtě proti kroupám na auto?

Doplňuji odkaz: https://www.al­za.cz/auto/com­pass-ochranna-plachta-proti-kroupam-xxl-570203119cm-d2882612.htm

Upravil/a: dust8

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ametyst před 1028 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Záleží na její konstrukci. Proti velkým kroupám by musela mít sendvičový profil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Co máš na mysli? Link by nebyl? Pokud jde o nějakou textilii, tak patrně půjde o nonsense. Kdyby měly přijít kroupy, jako tomu bylo nedávno v nedaleké Evropě, tak pro tyto případy mám pod šopou starou molitan. matraci 150×150, tl. 7cm. Jinak mám pergolu, héč… (;


Jo tohle, ahá… to je dobrý proti vodě a krupkám. Až přijdou kroupy jako golfový míčky tak tohle NEPOMŮŽE. Pak je ještě otázkou, jak dlouho dopředu předpovídáme kroupy a kolik pak máme času, aby nás při rychlém natahování fólie na poslední chvíli neumlátily. Bo přece nebudeš TOHLE natahovat na auťák jen tak preventivně a bez jistoty, ŽE PŘIJDOU… to bys byl za cypa. (; ((;

Pořiď si molitan tl. 7cm jako já a k tomu silný magnety, to je TUTOVKA! (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Před malými ochrání, ale pokud budou padat „tenisáky“, tak asi ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Proti dešti a malým kroupám asi postačí. Ale už jsem viděl i rozmlácený komůrkový polykarbonát od velkých krup.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava