beruskaa

Co si myslíte o následujícím vlasovém sestřihu? Je vhodný pro jemné vlasy?

http://kadernictvi-nachod.cz/galerie-fotografii/
Jsou tam 4 fotografije, ta co mám na mysli je ta poslední dole s těma extrémě zrzavíma vlasama. A na té fotografii je dalších 5 fotek. Ta zprávná co myslím je ta největší (pohled ze zadu) a ta jak to má z boku vyholené (pohled ze strany hned pod tou největší).
Jde mi o to že mám vlasy jemné a asi nebudete věřit. Levá část mích vlasů je celkem hustá a ta pravá část řídká. Proto mírné vyholení na té řídké straně. Co myslíte, je to dobrý nápad?
Doplňuji:
Je to asymetrická podkova, na pravé straně to bude kratší a vyholené jako na obrázku a na levé straně to bude delší než na pravé a bude to už bez vyholení.

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, to by šlo, i když já mych šla maximálně do krátkých, na to vyholení, to musí být tvářička jak z reklamy, jinak je to hrůza, sluší to málokomu a taky to málokterá kadeřnice umí, jsou to jelita, zprzněj ti hlavu, než napočítáš do tří, musíš je k dobrýmu výkonu málem vybičovat
Doplňuji:
to vyholení je efektní na dlouhých, u kratších víc zaniká a hlavně musí být hodně husté, aby pak ten mech vyniknul pořádně, takže vlastně na tvých, pokud máš řidší a jemné, tak ne. To je těžký, když tě nevidim

Další odpovědi
eva123

Pro jemné určitě ne. :)

RyuzakiKate

Boha, hlavně si to nenech podholit, to je něco tak odpornýho… a přitom moderního. Fuj. Já mám taky jemný vlasy, pro ty je asi nejvýhodnější nějaký mikádo, nebo to mít na jedné straně delší a na druhé kratší… bez vyholení.

Caetrin

ne :)

marci1

Nejlépe Ti poradí a doporučí účes kadeřnice. 🙂