Co si myslíte o moderním pojetí klasických dramatických inscenací?

At' už moderní dialogy (slovní zásoba), drobné změny v příběhu. Jaké máte z toho pocity? Máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Pocity? Někdy jsou obré, jindy naopak špatné. Nelze vše paušalizovat aq každému se nám líbí něco jiného. Těžko takto všeobecně hodnotit.

Další odpovědi
led

Je to pohľad tvorcu a spôsob jeho vyjadrenia danej témy, inscenácie.
Niektoré scénare a témy sú nadčasové a možno ich chápať rôznymi spôsobmi. Dokonca ten istý umelec môže rovnaké dielo postupom času podať rôznymi spôsobmi. doba sa mení a ľudia tiež.