italiano

Co se zasekanou hrou?

Můžu s tím sekáním něco udělat, nějak jej omezit , nebo ta hra prostě nepojede, jak má, pokud mám starší ntb?
Doplňuji:
Mám na mysli Fifa World, a mám notebook HP 550 ( což je asi jeden z nejstarších notebooků, co existuje ne?)

Odpovědi
Sarrow

Pokud se to seká i na minimální detaily v nejnižším rozlišení, tak se mrkni po nějakém low-end patchi.
Doplňuji:
Hodně by sis to ulehčil, kdyby si sem dal alespoň název hry.

Alesh

Stáhnout vše co se grafiky týče na minimum (detaily atd.) nebo povypínat (stíny atd.). Pokud to ani pak nepůjde, tak jedině upgrade hw.

krftwrk

Snizit detajly, zkusit novejsi ovladace na gpu, nekdy pomuze i upgrade samotne hry (patch), reinstal windows popr. Xp namisto 7cek atd

martin21000

Buď to co už tu je zmíněno anebo už nemusí stačit větráčky, může se ti počítač až moc přehřívat, což má za následek to sekání, anebo ještě vypnout všechny nepotřebné procesy a mít zapnutou jenom hru.