Akri014

Co se stane po zadržení padělaných věcí z aliexpressu, dá se to nějak vyřešit (např. že řeknete že o zboží nemáte zájem)

Odpovědi
autacek

Ano, zboží bude úředně zničeno a vy budete bez peněz které jste předem zaplatil. Myslím, že myšlenka vrácení zboží odesilateli je poněkud bláhová.

O této „ochraně“ vyvolené části nadnárodních značek a pilných včeliček v celní správě poskytujících, o proti jiným odvětvím, nadstandardní služby, si sice myslím své, ale tak je nastaven systém.

Edison

Řešení kupodivu existuje: Pokud platíte PayPalem existuje ochrana spotřebitel, pokud platíte kartou (jakoukoli), tak taky.