Co se stane, když se zamiluje ježek s hadem, co budou mít za dítě?

no co se jim narodi jak to bude vypadat?

Nejlepší odpověď
anetadela1

No ale vzhledem k tomu, že v laboratořích se dějí různé věci a rádoby vědci by uměle oplodnili ježčí vajíčko hadí spermií, tak si myslím, že by vznikl zajímavý mutant – had pokrytý bodlinama. To si tak představuju já.
Spíš se ale přikláním k názoru, že by ani uměle vytvořené embryo nepřežilo.

Další odpovědi
eva

ostnatý drát 🙂

Jirka

Myslím si, že z hlediska přírodovědeckého to ani není možné. Takže k tomu nejspíš nemůže dojít!

Nuk nuk

V přírodě se podobné věci naštěstí nedějí. Ona ta zvířátka se obvykle ani moc nezamilují, spíš jde o instinktivní jednání.

A i kdyby snad nějakým nedopatřením došlo k pohlavnímu styku mezi hadem a ježkem (moc si to z biologicko-anatomického hlediska nedovedu představit), mláďata by spolu neměli. Jednoduše proto, že tyto dva druhy jsou od sebe tak odlišné, že by ani nedošlo k oplodnění.
K podobným křížením docházím občas mezi příbuznými druhy (např. kůň + osel) a to ještě zpravidla pod lidským vedením.Nikdy však mezi savcem a plazem.

Baja

to snad ani nejde néé?:D:D…

Kwika13

Podle mě se nic takového stát nemůže