Boy 13

Co se stane, když bouchne petarda v ruce a u obličeje?

1.) Co se stane, kdyz bouchne petarda v ruce?
2.) Co se stane, kdyz bouchne petardu u obliceje?

Odpovědi
Edison

Bože.. každej rok jsou toho na Novej rok plný televize a noviny…

nyjono

Přibližně tohle. Viz fotka níže pod textem.

http://www.cas­lavsko.net/vi­ew.php?cisloclan­ku=2011120601-Pouzivani-zabavne-pyrotechniky

Tw!st

Záleží jak velká. Každopádně ruku ti to poškodí a u obličeje to může být i smrtelné.

Dochy

Záleží jaká, kde, jak daleko, a pak na dalších okolnostech.
I zdánlivě neškodná, která by jindy mohla bouchnout na ruce a vcelku bez následků může roztrhnout sevřenou pěst. U obličeje? Hmm a jseš rád že vidíš? A jseš rád že máš obličej na který se lidé mohou alespoň občas v klidu kouknout?

Reezo

Tady bude záležet ne pár faktorech. Záleží na tom, kolik střelného prachu nebo z čeho se dnes vyrábějí petardy bude obsahovat petarda. Čím větší množství, tak tím silnější bude výbuch, tlaková vlna a rozptyl střepin ( papírového obalu ). Také bude záležet jak blízko vašemu tělu exploduje

Pokud bude nálož silná, může dojít například k popálení. Jsou případy, kdy jsou schopný utrhnout třeba prst. Myslím si, že by petarda mohla být i schopná přípravit někoho o zrak, když se nějaký úlomek vydá z petardy přímo do oka.

Jsou ale i tak malé petardy, že je můžete držet v ruce a nemělo by se nic stát.

Kryšpín

Většinou mají práci zdravotníci.

Edison

Kryšpíne, někdy funebráci.

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.

Tw!st

Můžeš si všímat sám sebe? Tvoje odpověď že toho jsou plné televize a noviny není odpověď na jeho otázku. Mám ve své odpovědi pravdu a stojím si za tím. Pokud člověku bouchne petarda v ruce, poškodí si ji a výbuch u hlavy při silnější petardě může být smrtelný. Dále se s tebou nebudu hádat.