Pruzkumnik

Co se mi stane, když budu v Brně na veřejnosti pít vodu se sirupem z petlahve od piva?

Co když si doma udělám do vymyté petflašky od piva vodu se sirupem a budu ji pít pod kamerou na veřejnosti v Brně?
Mohu mít pak problém s Městskou policii i přesto že ve vyhlášce je jen že se nesmí požívat alkoholický nápoje na veřejnosti?
Svoji střízlivost pokládám za samozřejmost, kdyby mi chtěli dat dejchnout

Nejlepší odpověď
Kepler

Nestane se ti nic, maximálně přitáhneš pozornost pomáhačů a chráničů, nebo si k tobě přisedne nějaký bezdomáč.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě nic

JájsemRaibek

No spíš by mě zajímalo, jaký právní důvod by si vymysleli k tomu nařízenému „dýchání“?
Tropíš výtržnost?, Řídíš?
Dle mého názoru by se nestalo nic.
A pokud by došlo až k extrému, jak by dokázali, že požívám alkohol nebo vodu? Já jim k lahvi čuchat nenechám a i kdyby, oni jsou nějak „homologováni“ k tomu, aby poznali co je v lahvi?
Provádí mi snad osobní prohlídku? Na základě čeho? A že jsem doma neměl jinou prázdnou lahev na vodu kvůli zapití léku, dodržování pitného režimu apod. není můj problém.

N!kto

Jestli-že prokážete, že v petflašce alkohol není, problém by to být neměl.. Je na vás z čeho pijete, spíš to pro hlídku bude k nepochopení.. :D