Avatar uživatele
Pruzkumnik

Co se mi stane, když budu v Brně na veřejnosti pít vodu se sirupem z petlahve od piva?

Co když si doma udělám do vymyté petflašky od piva vodu se sirupem a budu ji pít pod kamerou na veřejnosti v Brně?
Mohu mít pak problém s Městskou policii i přesto že ve vyhlášce je jen že se nesmí požívat alkoholický nápoje na veřejnosti?
Svoji střízlivost pokládám za samozřejmost, kdyby mi chtěli dat dejchnout

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nestane se ti nic, maximálně přitáhneš pozornost pomáhačů a chráničů, nebo si k tobě přisedne nějaký bezdomáč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zřejmě nic

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

No spíš by mě zajímalo, jaký právní důvod by si vymysleli k tomu nařízenému „dýchání“?
Tropíš výtržnost?, Řídíš?
Dle mého názoru by se nestalo nic.
A pokud by došlo až k extrému, jak by dokázali, že požívám alkohol nebo vodu? Já jim k lahvi čuchat nenechám a i kdyby, oni jsou nějak „homologováni“ k tomu, aby poznali co je v lahvi?
Provádí mi snad osobní prohlídku? Na základě čeho? A že jsem doma neměl jinou prázdnou lahev na vodu kvůli zapití léku, dodržování pitného režimu apod. není můj problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
N!kto

Jestli-že prokážete, že v petflašce alkohol není, problém by to být neměl.. Je na vás z čeho pijete, spíš to pro hlídku bude k nepochopení.. :D

Upravil/a: N!kto

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek