Anonymka123

Co se dělá na preventivní 13ti leté prohlídce???

Co se dělá na 13ti leté prohlídce bojím se že se mně bude koukat na pohlaví sem holka prosím napište co se tam dělá

Nejlepší odpověď
samicek333

Na pohlaví se ti bude koukat až gynekoložka. Tady tě akorát zváží, změří výšku, zkontrolují ti zrak(budeš číst z dálky písmenka)¨, možná ještě tlak a pak se doktorka koukne, jestli nemáš křivou páteř a jestli normálně dýcháš(jestli nejsi nemocná, jestli třeba nekašleš).

To je všechno, to samé potom na patnátcileté prohlídce