poldik

Co s tím?

Mám problém s odesíláním fotek,vždy se mi ukáže červené pole s nápisem UKAZATEL NENI NASTSVEN nevím co s tím fotky chci posílat a proto POMOC!!!!!!!!!

Odpovědi
MARTI-V

Pokud se vám zobrazuje jen tento nápis,tak to znamená jen to,že není nastaven ukazatel,takže jediný „problém“ je v tom,že vám to neukazuje v jaké fázi je zrovna odesílaná fotka. Např.,zda se odeslalo již 12%…26%…100% Fotky se vám odesílají,poč­kejte,s pc nic nedělejte a ono vám to potom naskočí,jako odeslaný soubor,až se odešle 100% Jen ukazatel prostě není k dispozici 🙂