Jan Kuchař

Co s dlouhodobou necitlivostí ruky?

Dobrý den, včera jsem byl na koncertě a většinu času opřený o zábradlí, po koncertě jsem cítil necitlivost pravé části dlaně levé ruky, malíčku a prsteníčku. Myslel jsem že to za chvíli přejde, ale ráno jsem se vzbudil a necitlivost stále přetrvává a přetrvává doteď. Celkem skoro 21 hodin. Je to podle vás normální takhle dlouho? Díky.

Nejlepší odpověď
hapiky

To je otázka pro lékaře, nekvalifikovaných odpovědí se raději vyvaruj.

Další odpovědi
Edison

Tak nějakým způsobem jsme tu kvalifikováni všici… A proto Ti asi všici píchnem vidličku do voka a pošlem Tě na oční.

ivzez

K doktorovi jste měl jít už dneska.
Tak hned zítra ráno.

PS:
Cítit necitlivost?

hanny 2

… nejlépe hned na neurologii!

yuko

To chce rozcvicit. Mel jsi stridat obe ruce. Ta leva dostala zabrat, tak se nediv.