dj.david1234

Co rozjedu za nejlepší hru na tomto PC…?

Koupil jsem si nový (dobře nejnovější není, je z aukra) PC ale nevím co bych si na něm asi tak mohl nejlepšího zahrát :D

Technická specifikace:
Procesor (CPU): Intel Core2Duo E6550, 2× 2,33GHz
Operační paměť: 3072Mb DDR2
Optická mechanika: DVD-R
Grafická karta: GAINWARD GTX650 2GB DDR5

Děkuji za odpovědi 🙂
Doplňuji:
Myslel jsem to asi tak, aby to ten PC utáhl 🙂
Nezáleží na žánru hry 🙂
Novější hry třeba… utáhne to například GTA IV? BTF3? MAFIA2? Já nevím co ještě je za nové hry :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Zjisti si minimální a doporučené požadavky her, které by sis chtěl zahrát a dozvíš se to. Jinak existuje i lepší způsob, jak trávit čas.
Doplňuji:
Pro někoho je nejlepší hra Solitaire, pro někoho Open Transport Tycoon Deluxe, někdo rád závody, někdo rád adventury, někdo rád střílečky, někdo zas historické hry a tak dále.

Prostě nejlepší hra neexistuje. Každý za nejlepší hru považuje něco jiného.

Další odpovědi
BblackK

Doporučuji game-debate.com. Nejlépe registrovat a v profilu vyplnit parametry sestavy, potom stačí zadat hru a uvidíš na jaké detaily ji můžeš rozjet.
Pro jednorázové zjištění např.: http://www.game-debate.com/ga­mes/index.php?g_id=11­64&game=Battle­field%203 zadáš parametry (rozlišení jde až po registraci) a zobrazí se ti pro jednotlivý HW, zda je pro hru dostačující.
Pro notebooky poté určitě také http://www.no­tebookcheck.net/Com­puter-Games-on-Laptop-Graphic-Cards.13849.0.html .

LuK4S3k CZ

Asi Battlefield 3
Doplňuji:
Jak vyjde Battlefield 4 tak aj ten bys měl rozjet

Retko

Bacha GTA 4 potrebuje ctyrjadro, takze tohle urcite neutahne (je to nehratelny teda)..
Jine hry na to nemusi brat moc ohled (Ikdyz si myslim ze dulezita cast docela).
Doplňuji:
Jinak myslim ze na nizsi detaily utahne temer vse… (mel jsem trosku horsi notas)

Zdroj: vlastni zkusenost

Hammy

Záleží co máš rád: jestli střílečky tak třeba: Modern Warfare díly, Black Ops díly atd.
závodní třeba: Blur, Split Second Velocity, Flatout Ultimate Carnage, taky trochu z jinýho pohledu Trials Evolution Gold Edition.
jako plošinovky třeba: Rayman Origins, Trine 2, Mark of The Ninja.
nebo třeba bojovky jako Street Fighter 4 nebo Street Fighter x Tekken, Mortal Kombat Komplete Edition.
jestli máš rád brutálnější z pohledu ve 3. osobě tak třeba X-men Origins Wolverine nebo Darksiders 1 a 2.
Taky třeba Assassins Creed díly.
Zkrátka těch her je mnoho, kterých bys mohl hrát na týhle sestavě.

dj.david1234

Retko: Tak na PC rozjedu GTA IV na plno 🙂

dj.david1234

Bedy: Já vím, rád jsem mimo PC, třeba venku, ale když je nepřízeň počasí a jsem sám doma, tak co mám dělat? 🙂 PC je až někde na 10. místě 🙂
Děkuji za názor 🙂