lenkaacer

co říkáte na nedělní,večerní pořad „talentmania“?

Nejlepší odpověď
dagry

Hnus, humus, trapárna !!!! Zásadně nesleduji. Stačí mi ty stupidní upoutávky v televizi na tento pořad. Hrůza !!!

Další odpovědi
quentos

trapárna, nesleduju … škoda peněz, hlavně že máme deficit jak prase, a na tohle je.

Jediný, co na tom schvaluju, je, že je to společný projeskt se Slováky a zas máme díky tomu o k sobě o něco blíž.

Losos

Říkám spoustu věcí, ale nic co by jste chtěli vědět.

taborsky ruda

Plně s Vámi souhlasím DAGRY

bobánek

Trapárna.Tv nova už neví jak by lidi přilákala na svoje obrazovky.A těšte se bude visílat na nově super stár.Ješte štěstí že se můžu dívat na čt1.

Tata

Píp......Píp.­.....Píp.....­.Píp.........Píp a to je tak všechno co jsem k talentmánii chtěl říci.

monkey

je to fuj,jak si mohou k lidem a divákům dovolit je takhle urážet,dávají tím najevo za jaké blbce by nás chtěli mít.já ani televizi nezapínám možná tak jednou za týden ale to tam musí být něco extra.

talentmanie je ubohý pořad.......