morče

Co říkáte je KÁJÍNEK neviný

Já myslím že nikoho nezabil

Nejlepší odpověď
hanulka11

A kdo to ví jistě?Jen on sám.

Další odpovědi
Miroslavst

Opravdu jediný kdo to ví je on sám.

Terryle

Nejsem kriminalista, takže z toho, co o případu vím, si absolutně nemůžu udělat názor. Ale to nevadí, že nevím, hlavně, že to dobře ví filmaři a teď na základě filmu i celej národ.
A nevím, proč je otázka zařazená v sekci Ostatní nakupování…

Mousinek

Myslím že je nevinny

janek66

Svatý není,ale určitě neprovedl všechno to za co ho odsoudili.Takoví "věrohodní"svědci co vystupovali u soudu,těm bych nevěřil ani nos mezi očima.Vědět všechno jak to doopravdy bylo,by jsme se asi divili.Jenže jsou v tom namočeni vlivní lidé a ti se postarají aby pravda nikdy nevyšla najevo.

Ella

na film jsme nekoukala, ani nehodlám. Kdyby byl nevinný, tak se víc pere o svoje propuštění a nebylo by to tolik svědků bo důkazů…
Tuhle kauzu nerozebírám, ani nijak nesleduju. Ale prosím vás, nejsme v americe, ano? taková korupce tady zas není, tak z toho nedělejte kovbojku, za něco sedět přece musí. Navíc je to film, ve filmech je mnoho zkreslených věcí…