tendruhy

Co používáte na správu hesel?

Dobrý den, chci se zeptat, co používáte na správu hesel(app atd.) na internetu. Když totiž měním heslo tak je nezměním na všech účtech a pak nevím jaké kde mám heslo. Díky předem

tedy nedošlo mi že problém je trochu někde jinde já totiž po čase na některých účtech zapomenu i uživatelské jméno..

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Používám paměť a používám jedno heslo na celý web, mimo banku.

Další odpovědi
anonym

Mozek.

anonym

klíčenku Lesspass https://lesspas­s.com/

Malvína

Hlavu.

anonym

Mačkáš mi hada…

dr.luha

U M. Firefoxu stačí jedno hlavní heslo, všechna ostatní jsou v paměti a používají se automaticky, bez ručního vyplňování. Jinak je pro přehlednou správu hesel v PC aplikace KeePass (je i v českém j.)
https://source­forge.net/pro­jects/keepass/

Kryšpín

Někteří uživatelé netu perfekt ovládají hry, obdivují sexy stránky, rovněž tak celebrity zda mají pěkné silikony č. 4, politické blafy, novinářské bludy a pod., ale řádné zajištění je nezajímá.
Průměrný hacker když nasadí kropičku, tak pokud nemá uživatel dvojité zajištění, tak 8 hesel s deseti mu kropička otevře mezitím v klidu popíjí kávu, neb laškuje s přítelkyní.

elkon

Používat jedno heslo na vše je hloupost. Mám hesla uložena na několika místech. Bankovní občas měním, ostatní jsou většinou daná pro vždy (myslím různé weby a aplikace).

jsemjá

Poznámky na mobilu.

Malvína

Já odpovím, že hlavu a nějaký zamindrákovaný pablb mi to nahlásí? To snad není pravda už… 😁

Mc Merkurion

… co chceš, když ji má na to, aby mu nepršelo do krku, nemůže tvoji odpověď pochopit …

anonym

A mojí ne, ať žije ironie :D