Avatar uživatele
tendruhy

Co používáte na správu hesel?

Dobrý den, chci se zeptat, co používáte na správu hesel(app atd.) na internetu. Když totiž měním heslo tak je nezměním na všech účtech a pak nevím jaké kde mám heslo. Díky předem

tedy nedošlo mi že problém je trochu někde jinde já totiž po čase na některých účtech zapomenu i uživatelské jméno..

Zajímavá 0 před 1355 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Používám paměť a používám jedno heslo na celý web, mimo banku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mozek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

klíčenku Lesspass https://lesspas­s.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mačkáš mi hada…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

U M. Firefoxu stačí jedno hlavní heslo, všechna ostatní jsou v paměti a používají se automaticky, bez ručního vyplňování. Jinak je pro přehlednou správu hesel v PC aplikace KeePass (je i v českém j.)
https://source­forge.net/pro­jects/keepass/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Někteří uživatelé netu perfekt ovládají hry, obdivují sexy stránky, rovněž tak celebrity zda mají pěkné silikony č. 4, politické blafy, novinářské bludy a pod., ale řádné zajištění je nezajímá.
Průměrný hacker když nasadí kropičku, tak pokud nemá uživatel dvojité zajištění, tak 8 hesel s deseti mu kropička otevře mezitím v klidu popíjí kávu, neb laškuje s přítelkyní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Používat jedno heslo na vše je hloupost. Mám hesla uložena na několika místech. Bankovní občas měním, ostatní jsou většinou daná pro vždy (myslím různé weby a aplikace).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Poznámky na mobilu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Já odpovím, že hlavu a nějaký zamindrákovaný pablb mi to nahlásí? To snad není pravda už… 😁

před 1357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co chceš, když ji má na to, aby mu nepršelo do krku, nemůže tvoji odpověď pochopit …

před 1355 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A mojí ne, ať žije ironie :D

před 1357 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek