Paranormal

Co podniknout s kamarádkou?

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Jak mám vymyslet originální výlet s kámoškou?.. Mě prostě nic nenapadá, a furt něco vymýšlí ona. Chtěl bych taky jí někam vzít, ale prostě nemám tolik nápadů :( Nevíte někdo něco například? :) Třeba v okolí Tábora.

Odpovědi
Tuzzy

Nyní je období, kdy se pořádá spoustu akcí – různé slavnosti- gastro, historické atd. Zapátrej na internetu. Co cyklostezka, nebo rozhledna, zoo, parník ?

Kepler

Nevím, jestli jsi plnoletá, ale nad nějakou degustaci vínečka nic není (co se dozvíš od kámošky a ona od tebe…) . Ale v okolí Tábora asi moc vinných sklípků moc není, že. No tak degustaci něčeho jiného, aquapark, nebo jiné atrakce.

iceT

Zkus vymyslet něco na způsob Exit game. Nebo hledání pokladu.

Drap

Předplaťte si let balonem

gumáček

Beš do kina a nebo vinečko.