kiss.miss

Co na to říct?

mám takový problém moje nej kamarádka si každý ale každý den povídá s jinou a mě si nevšímá nevím co mám dělat a tak jsem jí po obědě řekla : Je supr patřit do nové party viď?a odešla jsem domů.A nevím co jí mám říct další den a o mám dělat když se mi zeptá co to znamenalo?POMOC!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!

Nejlepší odpověď
ReHu

Kamarádky přicházejí a odcházejí. To se s nikým jiným nekamarádíš?
Pokud to je opravdu kamarádka, zjistíš to za chvíli. Bav se s jinými a nech tomu volný průběh. Hlavně se necpi nikam, kde je vidět, že tě nechtějí, budou tě chtít jinde 🙂.
Hlavu vzůru.

Další odpovědi
Luss

nic si z toho nedelej. podle toho co pises, jsi asi jeste mladinka. ja si napriklad pamatuju, ze behem zakladky se ty nejlepsi kamaradky ruzne „prelevaly“. Kazdou chvili se nekdo druzil s nekym jinym a ona ma proste takove obdobi, ze ji treba najednou prijde senzacni nekdo jiny. Pokud te ale ma za nejlepsi kamaradku (jako ty ji), urcite za nejakou dobu zas vse najede do starych koleji. A pokud ne, neni to nejlepsi kamaradka. Me je 30 a moje hodne dobra kamaradka mi zustala uz od skolky a posleze zakladky. a zatimco ted s ni cestuji, travim volny cas atd, tehdy na zakladce, jsme se kolikrat takto vzdalily… a kdyz se te zepta co to melo znamenat, rekni po pravde, ze te mrzi,ze si te najednou nevsima, ze si nejsi vedoma, ze bys ji udelala neco spatneho.

Lucimia

Vyprdni se na ni a najdi si jinou kamarádku, pokud ti svým chováním záměrně ublížila.

kiss.miss