co myslíte jaké je podle vás nejkrásnější místo na světě?

Nejlepší odpověď
mojitek

s milovanym clovekem-kdekoliv

Další odpovědi
Miroslavst

Nezáleží na místě, ale jestli je tam člověk šťastný. Pokud ano, je mu jedno kde je.

aramah

To je těžké na světě je spousta krásných míst.Ale to nejkrásnější je na vysočině..

BEAES

Nemůžu říct, moc jsem toho ještě neprocestovala, pěkná místa byla v Chorvatsku a i okolí našich zámků jsou kouzelná, ale nejkrásnější je pro mě louka posetá rozkvetlými pampeliškami, popřípadě kopretinami, takové místo je pro mě krásné.

mosoj

Zde !!
http://picasa­web.google.com/mo­soj3/BodG?authke­y=Gv1sRgCIOCkeT­FzZe9ggE#slideshow/55291­00802207893330
Údolí Losenického potoka na Šumavě. Dokonalá panenská příroda.

myšpulín

Podle mě není jen jedno místo na světě nejkrásnější 🙂
Já bych měla určitě dlouhý seznam 🙂
Každopádně miluji Řecko a proto se tam každý rok vracím 🙂 už se těším na příští rok na nádhernou řeckou dovolenou 🙂

benaja

Spojim to s klasiky,protoze tak to take citim,nejhezci misto na svete je domov,misto kde jsem hral kulicky,kde mam svou rodinu.

bigbít

Pro mě je to můj domov. Tam je mi nejlépe…

hanulka11

Každý má to svoje.Někdo dvoreček u babičky a někdo Meledivy.