Complex

Co může způsobovat nefunkčnost tyčkových reflexních tyčinek na drátech kol kola?

Nasazeno na kolo, ale stejně to v noci nesvítí a ani není vidět, jakoby tam nic nebylo.

Pro nalezení o jde stačí googlovat: tyckove reflexni tycinky na draty kol kola

Nejlepší odpověď
Edison

A zkoušel jsi na to posvítit? Je to pasivní reflexní zařízení, jak už sám název napovídá. A je třeba si uvědomit, že je třeba to nasvítit z větší vzdálenosti lépe rozptýleným světlem.

Mimochodem… technické podmínky odrazek na kolech jsou tu už taky někde zmíněny.

A když na něco odkazuješ, nemusíš popisovat co hledat, ale dát rovnou link.

Complex

Edison: Nasvěcovat jsem nezkoušel. To bude ono! Díky. Nevím proč mě to nenapadlo hned. Až vyzkouším, tak upravím otázku s doplněním.

aliendrone

To si děláš kozy… :D :D :D