LADIS

Co muže zpusobit to, že nedostanete menstruaci v daný den (kromě těhotenství teda)?

Doplňuji:
myslím jako, že už ste to měla dostat a jeste nedostala

Nejlepší odpověď
Drap

Může to být způsobeno celou řadou příčin, někdy může stačit i obyčejné nachlazení. U každého jedince to může být jinak.

Další odpovědi
TG

Ženy, které dostanou mensturaci přesně v den, mají výhodu. Ale spoustě žen se stane, že to dostanou dříve nebo později. Zpoždění menstruce má různé příčiny např. nějaká nemoc, špatná životospráva, většina žen s anorexií ztrácí menstruaci úplně, změna prostředí a klimatu(Jednou když jsem jela na dovolenou, tak jsem to dostala asi až po třech týdnech než jsem měla). Takže to není nic špatného. Ale pokud nedostanete menstruci po delší době, tak by bylo vhodné, navštívit gynekologa.

bolak

Mimo jiné to může způsobit i to, že se narodíte jako muž. Vím o čem mluvím.