Avatar uživatele
Dža-Dža

Jaké jsou příčiny zpoždění menstruace?

Zdravím, chtěla bych se zeptat.. Je mi 16 a před týdnem se mi měla dostavit menstruace. Zatím pořád nic. Těhotná nejsem, jelikož jsem panna a s nikým jsem ještě nespala. Ikdyž mám příznaky jako nevolnost, nechuť k jídlu.. Ale těhotná být nemůžu. Nemá někdo zkušenosti, čím to je?

Podváhu nemám a poslední měsíc jsem taky nemocná nebyla.. M už mám 3 roky a vždycky byla celkem pravidelná.. tak nevím, možná stres..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Příčin může být celá řada: nemoc, stres, podváha ap., ale zároveň u mladých dívek nejsou nepravidelnosti cyklu neobvyklé, spíše docela běžné. Pokud bys M nedostala do 2 měsíců (dle vyjádření lékařů), navštiv gynekologa. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Stres ? Pokud jsi byla nemocná, tak i tohle může mít vliv.
A někdy se to hold zpozdí bez příčiny. Kamarádka má nepravidelnou menstruaci a doktor ji udělal všechny možné vyšetření a je zdravá.
Když holka bere antikoncepci a vysadí ji, tak taky strašně dlouho trvá dokud se jí cyklus zase neustálí.
Nemáš třeba i podváhu ?
Každopádně, pokud se ti to zpozdilo jen teď, tak vyčkej. A pokud se dlouho nedostaví, zajdi si na gyndu a to i v případě, že tvá menstruace bude pravidelně nepravidelná.
A taky se ti menstruace ustálí třeba i po dvou letech od tvé první menstruace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Příčin zpoždění menses mohou být desítky – jestli nepřijde do příštího týdne, navštiv gynekologa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Na tuto otázku ti odpoví pouze lékař.

Příčin může být spousta a nikdo ti je tu nejvymenuje všechny.
Chceš-li mít jistotu, nehledej rady v internetu a zajdi k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek