minionka

Co může znamenat, že se mnou kamarádka sdílí bizarní věci? (videa, gif,…)

Sdílí ve smyslu pošle mi to a pak jí i v realitě zajímá moje reakce. Já samozřejmě jen kroutím hlavou, protože je to fakt bizarní. Není mi to úplně příjemné. Ta nejistota proč toto vůbec dělá… Nemám odvahu se jí zeptat.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
elkon

něco jiného (sem s nápady :) )

Nic, prostě jí ty nesmysly někdo poslal, tak je poslala dál. Je toho všude mraky. Já to třeba neposílám dál, ale smažu. Bez tak je toho všude dost.

annas

má takovou zálibu

Zajímalo by mě, co si představujete pod pojmem bizaarní.

Třeba vás chce videem apod. pobavit, domnívá se, že máte stejný názor na legraci nebo stejný vkus

Neuvědomuje si, že když dva dělají totéž, není to totéž. Každému se může líbit něco jiného.

Když se vám její zasíláná videa či pps nelíbí, proč jí to nenapíšete.? Pokud jí to nevysvětlíte, jediná možná, je mazat.

Lgee

chce naznačit, že náš vztah je divný

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.