vivatisCZ

Co musím splnovat aby jsem si mohl na facebooku založit stránku veřejně známa osobnost?

Na facebooku jsem si všiml, že se dá udělat stránka a ta se dá zařadit do veřejně známé osobnosti. Dejme tomu, že si třeba budu chtít založit vlastní fb stránku sám o sobě. Přeci jenom jsem veřejně známá osobnost. Né že by jsem byl nějak slavnej, ale jsem veřejně známej když jdu po ulici tak mně všichni vidí a to je snad veřejné ne? Nebo když natáčím videa na youtube to je snad taky veřejné ne? Tedy co vlastně musím dělat proto, aby jsem byl veřejně známá osobnost? Jak jsem již zmínil já jsem veřejně znám, můj profil na fb je veřejný, já chodim veřejně mezi lidma atd…

Nejlepší odpověď
anonym

v tom případě jsem taky veřejně známá osobnost, to oni tě ty lidi taky musí znát, když jdeš po ulici, budou si šeptat „to je on, byl včera v televizi“, nebo v rádiu, nebo aspoň v nějakým regionálním pořadu, musí tě znát a poznat na první pohled, něco o tobě vědět, tohle co píšeš, to je pro to, aby ses nazval veřejně známou osobností moc málo