uccello

Co motorkáře vzrušuje na tak nepříjemně hlasitém, uprděném zvuku svého stroje?

Kousek od nás bydlí jeden takový šílenec, který už snad musí být sám hluchý. Jemu to tak neuvěřitelně prdí, až z toho bolí hlava, jen projede. Nechápu ho a sám bych se s takovou uprděnou kraksnou, rádoby chopperem nebo jak se tomu říká, styděl mezi lidi. On má snad jen jeden válec, jinak to nechápu. :) Lituju jeho sousedy, po ránu to musí slušně zatřást s okny.

Nejlepší odpověď
mosoj

Bordel je že se ho policajti ani nevšimnou. Asi jsou hluší.

Další odpovědi
Drap

Je to právě ten zvuk, který se nu líbí.

led

"Co motorkáře vzrušuje "
To, čo niekomu na zvuku motoru prekáža, inému znie ako lahodná pieseň. Niekto počuje len opakované výbuchy, zlievané do neuveriteľného rachotu, iný zas rytmcký pochod spanilej jazdy.
Čo vzrušuje na metalovej muzike, na punku, na valčíku či čardáši? Na toto by vedel hneď každý odpoveď. Ale pri hudbe motora, je rovnomerne pravidelnom zvuku avizujúcom bezchybnosť, už krásu nevidí každý. K tejto hudbe ak pripojíme rýchlosť, silu a pocit slobodnej jazdy, oko spočinie na tej úzkej čiare cesty obklopenej krásnou krajinou, čo už motorkár chce viac? Už len policajta s terčíkom, aby stál na inej ceste, nie na jeho…

PS.
Chcel ste vedieť, čo vzrušuje motorkára, preto som sa zaoberala jeho pocitmi a nie pocitmi cteného publika, ktoré trpelo pod návalom ohlušujúcej kakafónie návalmi migríny a triaškami zlosti z becmocnosti.

NoNamer

To by mě taky zajímalo. Teď bylo 300 ZGH a ani jeden zvuk motorky mě nezaujal, jedině záchranka a vrtulník.

mosoj: zkus si dát laďák na auto, toho si teda všimou

postcd

ovládají silný stroj, který burácí na celé kolo. někomu se to líbí. možná to zaplňuje nějaké prázdné místo v jejich životě, jinak ten zvuk zní samozřejmě jinak na motorce než těm co ho musí poslouchat..

ptáč

@NoNamer Doufám že se nestane, aby 300 ZGH přejmenovali na 300 ZVH.