samaprace

Co mám večer jíst, když přijdu ze cvičení?

Ráda bych zhubla,cvičím TRX,příjdu v osm večer domu,chodím spát v deset,je vhodné se ještě najíst? Hlad celkem mám.

Nejlepší odpověď
Andělé

Pokud hubnete, ale i posilujete, musíte jíst během dne tak, aby Vás tělo nenutilo konzumovat sacharidy večer. A to i když jde o večerní cvičení.
Snídejte a obědvejte sacharidy (nejlépe ovoce-banány, jablka…) Pokud ošidíte snídani a oběd, tělo se o sacharidy přihlásí večer.
Před cvičením jezte nejlépe ovesné vločky, knackebroty či jiné sacharidy s nízkým glykemickým indexem.
Po cvičení podpořte rozběhnutý metabolismus (energie se uvolňuje z tuků) tím, že budete pít pouze vodu a nebudete nic jíst. Již žádné sacharidy po cvičení, ty vyvolají uvolnění inzulinu, který metabolismus zastaví. Můžou je jen ti, kdo nabírají svalovou hmotu.
Za hodinu povečeřte bílkoviny se zeleninou, bez nich se neobejdete.
Věřte, že pokud vše takto budete dodržovat, neztloustnete,ale naopak vesele zhubnete.
Přeji hodně úspěchů 🙂

Další odpovědi
Drap

zeleninový salát

Tw!st

Nejvhodnější potraviny jsou: maso, zelenina, vejce.

Andělé

Po cvičení hl.večer,je zeleninový salát nejlepší varianta, ale musí být doplněn bílkovinami-jednak je potřebujete k nabírání svalů a také Vás zasytí. Po samotném salátu bez bílkovin budete mít brzy hlad.
Já jím zelenin.salát s mozzarellou či libovým masem-kuřecím, krůtím nebo uvařeným vajíčkem.
🙂