IvankaJB

Co mám udělat, abych byla ve vyhledávači 1?

Mám jeden blog a když se napíše do vyhledávače na Seznam nebo na Google, ten název celebrity, tak se tam vůbec můj blog neobjeví. Čím to je? Ráda bych byla hned na 1 místě ve vyhledávání, ale nevím jak to udělat. Všem moc děkuji za rady. ;)

Nejlepší odpověď
arygnoc

musíte mít tzv. ratting, tj mnoho, skutečně MNOHO odkazů na svůj blog.

chce to chodit na jiné (navštěvované) blogy a nechávat tam svůj odkaz.

anebo si zaplatit umístění (třeba v Seznamu).

skuste sem hodit link, možná vám přibude pár návštěvníků, když ovšem váš blog za něco stojí.

Další odpovědi
Kotvič

Stačí dát na blog fotky ze sprchy 😁

Hlada

Umístění na první stránce klíčového slova stojí na Seznamu 10 000 na rok. Přečtěte si něco o SEO. Celkem jednoduchými úpravami kódu je možné dostat se do první desítky. Není to hned, trvá to asi měsíc, než roboti projdou celý internet.

lukas.zmizik

pokud ten blog ma byt vyhledatelny podle jmena celebrity, pak bude na googlu zarazeny asi na nekolika – stem tisicerem miste, tam si se asi nedoklikala… a jestli ma byt blize, musel by tvuj blog byt popularni a se stejnou denni navstevnosti, jako seznam.cz

tehle vede ohledne prednich pozic ve vyhledavacich se rika SEO (optimalizace) a jsou firmy, ktere se na tohle specializuji a za tyto sluzby fakturuji castky i v rozsahu desitek tisic

Jakub Tlapal

To je sen každého, kdo má e-shop 😁 . Nejdůležitější jsou dvě věci. PPC reklamy, ale ty hold něco stojí a málo to rozhodně není a pak druhá věc, ještě důležitější, a to SEO. Na to doporučuji profíky z https://kvalit­neseo.cz/ , kteří u mě SEO zvládli parádně. Google pracuje na základě nějakých pravidel (klíčová slova, pravdivý obsah, souvislost mezi jednotlivými produkty, atd.) a to sama s největší pravděpodobností nezvládneš.

baghira

Hlada: „Celkem jednoduchými úpravami kódu je možné dostat se do první desítky.“

Pokud ty celkem jednoduché úpravy kódu udělá tisíc webů, dostanou se všichni do první desítky? :))))

arygnoc

no ty celkem jednoduché úpravy kódu nejsou celkem tak jednoduché.
a ještě je zapotřebí soubory robots.txt a Sitemap.xml a ty také musi být správně konstruovány.