koko218

Co mám prosím dělat,když mi vyhrožuje správce paneláku ve kterém máme obchod?jak mu zabránit ve vstupu?

Je možné si nějak vyžádat povolení s důvodem návštěvy?Nebo si sem opravdu může chodit kdy chce?Řval na mě a vyhrožoval,že mi zláme prsty-teď tu sedim zamčená s připraveným pepřovým sprejem..jistě existuje něco co mu zabrání ve vstupu.Co mám prosím Vás dělat?

Nejlepší odpověď
fcoop

Zajímalo by mě,PROČ se tak chová.Bezdůvodně – je to blázen?
Jinak – asi Policii,že? Ohlásit napadení a vyhrožování.

Další odpovědi
Hykam

Bohužel, pokud máte otevřeno, může vstoupit, tak jako každý zákazník.
V případě, že na Vás začne řvát a vyhrožovat, tak je jediné řešení zavolat policii. Samozřejmě by bylo dobré mít svědka nebo alespoň záznam z prům. kamery, pokud jím máte obchod vybaven.

koko218

Přišli mi sem totiž nějací lidi,kteří mu prý počmárali barák.Já je neviděla jak čmáraj a vlastně s tim nemám nic společeného-něco takového sem mu řekla.A on že je jistě znám a ať du do prd.. Pak sem mu teda řekla,bohužel,ať tam de on a pak na mě začal řvát.Začala sem na něj teda řvát taky,aby šel pryč z obchodu.To mi začal nadávat a lezl zpět.Opět sem ho vyprovodila ven s tim,že se mezi dveřmi zasek a nechtěl se hnout.Tak sem řekla,že si du pro pepřák a šla sem.To mi stále nadával,tak sem na něj zvedla prostředník..Tady mi začal vyhrožovat,že mi zláme prsty a stále řval a nadával.Nechtěla sem použít sprej v krámku-máme dětské zboží-tak sem ho vytlačila ven a zamkla.A teď tu sedim zamčená a čekám co se stane,protože samozřejmě ví kdy končím.Policii volat sice můžu,ale nemám svědky ani kameru.Jediný co,tak to slyšeli vedle v kanceláři,ale neviděli..

casey

Na policii to asi zatim neni, moc toho na nej nemas. Jestli to byla prvni hadka, myslim, ze se nechal unest, nedelal bych z toho vedu. Uvidis, jestli se to bude opakovat. Pro tvuj klid by bylo asi lepsi, abys par dni mela z kramku doprovod. Ale chlapik, jestli to nni blazen si musi uvedomovat, ze neni anonymni a v pripade napadeni by si pro nej hned prisli.