Avatar uživatele
koko218

Co mám prosím dělat,když mi vyhrožuje správce paneláku ve kterém máme obchod?jak mu zabránit ve vstupu?

Je možné si nějak vyžádat povolení s důvodem návštěvy?Nebo si sem opravdu může chodit kdy chce?Řval na mě a vyhrožoval,že mi zláme prsty-teď tu sedim zamčená s připraveným pepřovým sprejem..jistě existuje něco co mu zabrání ve vstupu.Co mám prosím Vás dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4487 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Zajímalo by mě,PROČ se tak chová.Bezdůvodně – je to blázen?
Jinak – asi Policii,že? Ohlásit napadení a vyhrožování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Bohužel, pokud máte otevřeno, může vstoupit, tak jako každý zákazník.
V případě, že na Vás začne řvát a vyhrožovat, tak je jediné řešení zavolat policii. Samozřejmě by bylo dobré mít svědka nebo alespoň záznam z prům. kamery, pokud jím máte obchod vybaven.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koko218

Přišli mi sem totiž nějací lidi,kteří mu prý počmárali barák.Já je neviděla jak čmáraj a vlastně s tim nemám nic společeného-něco takového sem mu řekla.A on že je jistě znám a ať du do prd.. Pak sem mu teda řekla,bohužel,ať tam de on a pak na mě začal řvát.Začala sem na něj teda řvát taky,aby šel pryč z obchodu.To mi začal nadávat a lezl zpět.Opět sem ho vyprovodila ven s tim,že se mezi dveřmi zasek a nechtěl se hnout.Tak sem řekla,že si du pro pepřák a šla sem.To mi stále nadával,tak sem na něj zvedla prostředník..Tady mi začal vyhrožovat,že mi zláme prsty a stále řval a nadával.Nechtěla sem použít sprej v krámku-máme dětské zboží-tak sem ho vytlačila ven a zamkla.A teď tu sedim zamčená a čekám co se stane,protože samozřejmě ví kdy končím.Policii volat sice můžu,ale nemám svědky ani kameru.Jediný co,tak to slyšeli vedle v kanceláři,ale neviděli..

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
casey

Na policii to asi zatim neni, moc toho na nej nemas. Jestli to byla prvni hadka, myslim, ze se nechal unest, nedelal bych z toho vedu. Uvidis, jestli se to bude opakovat. Pro tvuj klid by bylo asi lepsi, abys par dni mela z kramku doprovod. Ale chlapik, jestli to nni blazen si musi uvedomovat, ze neni anonymni a v pripade napadeni by si pro nej hned prisli.

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek