lusy116

Co mám koupit tátovi k Vánocům? Rád vaří, chytá ryby a sem tam hraje tenis či ping-pong.

Hezký večer, jelikož se Vánoce neúprosně blížej… tak tento rok opravdu netuším co mám koupit tátovi… Rád vaří, chytá ryby…a sem tam hraje tenis či ping-pong… nejvíce bych chtěla něco s rybami, ale ne nějaké rybářské potřeby… spíše nějakou dekoraci či nějaké oblečení s rybami…ale nikde nic nemohu sehnat… pomozte prosím

Odpovědi
bolak

Kup rybu, nauč ji hrát ping-pong, a táta zažije nejlepší vánoce v životě.