dony

Co mam koupit – playstation 3 nebo xbox 360? Co je lepsi?

Napadlme xbox 360 ale nekdo tvrdi ze je blbej a tvrdej ze je lepsi ps3 ale nemyslim si prosim porad te mi zvlast ty co maji oboji
Doplňuji:
diky blizi asi si koupim xbox 360 ty hry sou totiz na nej drahy tak aby mi tam sly i kopie, ale reknes mi este jestli muzu hrat u xbox 360 multiplayeri na net zdarma?

Nejlepší odpověď
Blizz

Na tuto otazku nelze odpovedet, jde o to, co potrebujete. Osobne jsem vlastnil PS3 asi pul roku a ted vlastnim XBOX 360. Obe konzole jsou peckovni a kazda ma sve + a – … Xbox jde Flashovat, takze hry si muzete vypalovat. U Ps3 todle nemuzete, takze vam nezbyva nez hry kupovat. Xbox ma Windows Media Center, takze si muzete xbox pomoci site spojit s PC a koukat napriklad na HD filmy ktere mate v pocitaci na vasi 2merove LCD televizy. Nekdo rika, ze ma Xbox lepsi grafiku. Muzu osobne rict, ze grafika na obou systemech je k nerozeznani a abyste to poznal, musel byjste mit nejspis obe konzole vedle sebe a i tak bych se bal, ze by rozdil nebyl videt. (u ps3 se mi jen vice zamlouvali leskle veci, nevim cim to je :) ) Ted neco na obhajobu PS3. PS3 nejde za chodu slyset (Xbox opravdu celkem huci :D) PS3 ma Kvalitnejsi ovladac a i Analogy se mi zdaji citlivejsi. U ovladace PS3 muzete hrat nakláněním (nevyuzil jsem to, jen sem to jednou zkousel :) ) a dalsi velka vyhoda.. u Xboxoveho ovladace si musite kupovat baterky, nebo dokoupit Play and Charge kit, ktery obsahuje v podstate nabijeci baterky. uu PS3 je akumulator vevnitr ovladace, a nabiji se jednoduse zapojenim USB (v krabici s PS3) Je jen na vas v co se rozhodnete,jak rikam, obe konzole maji svoje plusy a minusy. :) Mit penez jak zelez, ze bych si tech 30 her co mam mohl koupit sahl bych asi po PS3 uz jen jvuli tomu, ze me nebavi platit za hrani na internetu. (ano, na xboxu musite za hrani po netu platit mesicne nakou tu stovku, rocni vyjde asi na 900kč) Ake jelikoz penize na hry nemam, tak mam xbox ale vubec si neztezuji. libi se mi obe konzole a nemit ted ani jednu, mit penez tak akorat. Tak bych opravdu vazne premyslel :)

Další odpovědi
polarka.51

já mám psp a ps2 ale psp je dobré na cestovani a to ps2 je lepší než ps3 a xbox 360