Avatar uživatele
asus007

Co mám dělat?poraďte

Ahoj,včera mi moje holka napsala že jí s jejími úkoly (ze školy) pomáhá nějaký kluk (normálně vždycky řekne mně abych jí s tím vším pomohl) a k tomu mi napsala že prý se jí začíná líbit což mě tohle dost naštvalo! a když jsi s ní chci začít psát tak mi odepíše že je teď u něj doma,jo vím že by se na tohle asi každý kluk už vykašlal a dal by jí kopačky ale když se jí zeptám jestli ten náš vztah má ještě cenu tak mi začne psát jak mně má moc ráda a že mě nechce ztratit atd. tak se vás chci zeptat co by jste na mém místě udělali vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3725 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Že tě má ráda by ti měla říkat do očí a ne po smskách,či jak si to dopisujete a ještě když je u toho ten pomahač.Takhle to vypadá,že si z tebe dělají prdel oba dva.
Navíc,klukům se neříká,že holce začíná líbít někdo jiný,to se říká kamarádkám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak snad máš nějakou hrdost přece, absolutně ji ignoruj, nic jí nepiš, na nic se jí neptej, když příjde, tak příjde a když ne, tak bude jiná, třeba konečně pro změnu nějaká chytrá, co nepotřebuje pořád radit s učením

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
legion

Podle mně tě jenom zkouší co všechno vydržíš.Já bych jí první ignoroval (ona přileze když bude potřebovat s něčím pomoc nebo aby jí někdo litoval) a nebo bych počkal ještě pár dnu/týden a pak jestli by se nezměnila k lepšímu tak bych jí dal konec,takový vztah potom v budoucnu nemá hlavu ani patu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Napis do Bravicka.
Pane Boze, do ceho's to dusi dal?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Třeba je prostě jen lepší na matiku! xD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek