asus007

Co mám dělat?poraďte

Ahoj,včera mi moje holka napsala že jí s jejími úkoly (ze školy) pomáhá nějaký kluk (normálně vždycky řekne mně abych jí s tím vším pomohl) a k tomu mi napsala že prý se jí začíná líbit což mě tohle dost naštvalo! a když jsi s ní chci začít psát tak mi odepíše že je teď u něj doma,jo vím že by se na tohle asi každý kluk už vykašlal a dal by jí kopačky ale když se jí zeptám jestli ten náš vztah má ještě cenu tak mi začne psát jak mně má moc ráda a že mě nechce ztratit atd. tak se vás chci zeptat co by jste na mém místě udělali vy?

Nejlepší odpověď
iceT

Že tě má ráda by ti měla říkat do očí a ne po smskách,či jak si to dopisujete a ještě když je u toho ten pomahač.Takhle to vypadá,že si z tebe dělají prdel oba dva.
Navíc,klukům se neříká,že holce začíná líbít někdo jiný,to se říká kamarádkám.

Další odpovědi
anonym

Tak snad máš nějakou hrdost přece, absolutně ji ignoruj, nic jí nepiš, na nic se jí neptej, když příjde, tak příjde a když ne, tak bude jiná, třeba konečně pro změnu nějaká chytrá, co nepotřebuje pořád radit s učením

legion

Podle mně tě jenom zkouší co všechno vydržíš.Já bych jí první ignoroval (ona přileze když bude potřebovat s něčím pomoc nebo aby jí někdo litoval) a nebo bych počkal ještě pár dnu/týden a pak jestli by se nezměnila k lepšímu tak bych jí dal konec,takový vztah potom v budoucnu nemá hlavu ani patu.

Hamon

Napis do Bravicka.
Pane Boze, do ceho's to dusi dal?

bolak

Třeba je prostě jen lepší na matiku! xD