elistroj

Co mám dělat po hádce s kamarádkou?

Kamarádka rozhlásila po třídě když jsem chyběla že jsem akorát nechtěla do školy aby jsem tam nebyla sama protože kamarádka měla jít na oční.A teťkon jsem ta největší lhář ve třídě co mám dělat předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Jamajka

Kolik je ti let?
Takový blbosti neřeš. Vůbec se tím nezabývej, za týden se spolu beztak budete znovu bavit ;)

Další odpovědi
gecco

  1. máš snad omluvenku, ne?
  2. „kamarádka“, která se takto chová, není kamarádka

___
Takže se uklidni a chovej se normálně…
😉

anonym

Nic, řekni svoji verzi jen jednou a dál se na to vybodni, když o tobě někdo ošklivě a nepravdivě mluví za zády, není to kamarád. Ve škole nejsi sama, je tam krom tebe ještě několik stovek dětí, to podle velikosti školy. Nebo snad je to tak, že pokud tam není ona, jako by tam nebyl nikdo?To snad ne?

lexx

nic, najít si jinou, kdo jednou podrazí udělá to podruhé