Avatar uživatele
Maky03072000

Co mám dělat? Můj nejlepší kamarád mě od sebe odhání nebo aspoň mám takový pocit. Už to není jako dřív, máte někdo rady?

Je to jediný můj kamarád, kterému věřím víc než komu koliv jinýmu. Nechci o něj přijít. Jestli naše kamarádství ukončí, tak budu akorád v depresi a mám strach, že bych byla schopná si něco udělat.
Mám ho opravdu ráda, mám ho ráda víc než cokoliv jinýho.

Zajímavá 0 před 2531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Možná jsi udělala něco, nebo se změnilo tvé chování, kvůli čemu ses mu znelíbila. Bylo by chybou vnucovat se mu, to by ho ještě více znechutilo. Jinak, jak píše yuko: pro jedno kvítí slunce nesvítí. Není jenom on a všímej si i jiných.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

To přejde. Najdeš si nového a lepšího kamaráda.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

S tím nic nenaděláš a potká tě to ještě mnohokrát.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
pepe88

To přejde, časem naskytne se další osoba.

Upravil/a: pepe88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Asi to řeknu ošklivě, ale možná to nebyl nejlepší kamarád. Nejlepší kamarád by Vás neodháněl.Otázka také je, proč se začal chovat jinak. Pokud jste si opravdu byli tak blízcí, jak píšete, zkuste si s ním o tom promluvit. Říci mu, že máte dojem, že se k Vám chová jinak. Třeba Vám řekne důod. Možná, jak už bylo řečeno, jste udělala nebo řekla něco, co ho naštvalo. Mezi dobrými přáteli by neměl být problém si to vyříkat a snažit se to napravit.

Pokud ale je problém na jeho straně, pak to hoďte za hlavu. Dobrch přátel člověk potká mraky. Těch opravdu nejlepších bývá jen pár, ale nakolik jsou to skutečně nejlepší kamarádi se pozná časem, po letech…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Měla bys přehodnotit svůj vztah k němu.
Dobrý kamarád by tě neodháněl a nejlepší už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nedělěj uzávěry na základě vlastních pocitů.věci jsou někdy jinak,než si myslíme.raději si s dotyčným otevřeně promluv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepíka

Možná si udělala něco co ho naštvalo. Měli byste si to vyříkat. Pokuď v tom není problém řekne ti důvod. A jestli je problém pusť to z hlavy. Na světě jsou ještě spousta dalších lidí. A pokuď chceš jenom jeho promluv si s ním aspoň budeš vědět proč se chová jinak. Třeba přes facebook,messenger, a nebo osobně to už je na tobě. Přeji ti hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek