Crazylukas55

Co mám dělat když se stydím.

Víte jedu na novou školu a bojím se co to tam bude prosím poraďte.
Doplňuji:
Nevím jak se mám spřátelit.

Nejlepší odpověď
Drap

Přestat se stydět a chovat se normálně. Buď svá. Co tak asi můře být v nové škole ? Jako při každé změně. Celý život procházíme přirozeně celou řadou změn. A všichni se se vším nakonec srovnáme, takže je zbytečné si s tím dělat starosti.

Další odpovědi
anonym

V návaznosti na předchozí otázku si myslím, že by ti neuškodilo zajít k psychologovi. Řešíš víc problémů než jenom to, že se stydíš. To by samo o sobě problém být nemusel, máš ale navíc potíže v kamarádsakých vztazích a zřejmě je toho víc, s čím by ti měl poradit odborník. Rozhodně není dobré začínat na novém místě se strachem.
Doplňuji:
Ke tvému doplnění – tohle nejde si vynutit. Kamarádství prostě mezi některými lidmi vznikají rychle, jindy je to na léta. Proto jsem ti napsala, aby jsi zkusil přemýšlet o tom, kde vznikl problém. Něco určitě tušíš a bude dobré probrat tvé závěry s psychologem.

marci1

Neboj, ono se nám to neznámé vždy zdá nepřekonatelné. Stačí pár dnů ve škole a vše bude v pohodě. 🙂

Cooldan456

:D :D :D :D :D :D :D :D Ha Ha