•adulinkqq•

Co mám dělat, když se mi líbí kluk kterého neznám a vidím ho jenom v autobuse? Má kamaráda z náší školz a nenávidí mě XD

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělej nic. Když ho neznáš, tak ho nebudeš znát ani dál. Osobně bych netoužil po tom, aby mne znal někdo kdo mně nenávidí.

•adulinkqq•

Ale tady nejde o to, že ten crush mě nenávidí.. ale jeho kámoš. Kdyby mě normálně bral jako normální holku tak jsem se ho mohla na něj zeptat. Nemám pravdu?

da ny

Nic.
Co bys jako chtěla dělat? Můžeš umýt nádobí, schody, vyžehlit, naštípat dříví. Můžeš si číst, kreslit….
Mně se toho líbí….
Pravdu nemáš, jen tu svou (pravda je subjektivní).…..
Ptát se na někoho? Dost trapné, ne? Co to je za hloupé moresy. Copak jsi nějaká „Keliška“: 😉

•adulinkqq•

Omg tak promiň @da ny, že se ptám lol

elkon

Dětské bláboly.

•adulinkqq•

Ok?

•adulinkqq•

Ok?