Rose Evansov

Co mám dělat když mi nejde spustit film?

Na televizi se chceme podívat na film. Zapojili jsme pevný disk do televize a když jsme našli seznam filmů tak to nešlo spustit. Zkusili jsme to i přes setopbox ale marně, prostě to nejde spustit. Žádný film nejde zapnout i když na ovladači (i ručně pomocí tlačítek na televizi) dáváme OK (televize je placatá)

Nejlepší odpověď
Rokio

Tak místo čučení do televize jdi s kamarádkama ven, nebo si přečti knihu.

Další odpovědi
elkon

Z takového popisu nelze nic vydedukovat. Žádné podrobnosti o televizi, o paměťovém médiu, o formátu filmu, o způsobu zapojení a td.

nyjono

že je televize placatá, to je sice důležitá informace, ale důležitější je napsat, co píše elkon.
¨Např. mně na televizu některé filmy ve stejném formátu přehrát jdou a některé ne.
Prostě napiš potřebné údaje a pak by se někdo, kdo poradí, mohl najít.
Nebo otevři knížku a něco si přečti.